SKILLDRIVER: Školení prodejních dovedností

Využijte inovace
  pro Váš úspěch

Metodika Skilldriver je formována
zkušenostmi

Zkušení profesionálové se spojili, aby stvořili
unikátní řešení.

Poznejte Skilldriver tým

Lidé jejichž cílem je Váš úspěch.

Metodika skilldriver je formována zkušenostmi

Člověk se nejlépe
učí opakovaným
zážitkem
Nejsilnějším motivátorem
pro zlepšení je
soutěživost a zábava
Pokud chci něco řídit,
tak to musím měřit
Lidé mají pracovat
a ne vysedávat na
školení

Na těchto principech vznikl tréninkový koncept, který je naprosto jedinečný a do světa vzdělávání přináší nový vítr.

Skilldriver je postaven jako otevřený flexibilní koncept, ve kterém je připraveno několik standardních programů - Základy prodeje, Konzultativní prodej, Key Account Management, Manažerské dovednosti. Zároveň umožňuje digitalizaci firemního vzdělávání, včetně adaptačních procesů nováčků.

Skilldriver je páteří a stavebním kamenem všech našich projektů pro zlepšení výsledků Vašich týmů a přinese Vám:

Měřitelné zlepšení výsledků a dokonalý přehled nad rozvojem Vašich lidí

Udrží prodejce u zákazníků, Vaše zaměstnance u práce a minimalizuje jejich časové zatížení školením

Vnese do týmu ruch, srovnávání, diskuze a soutěživost

Poznejte Skilldriver tým

Tréninkový koncept Skilldriver vznikl unikátním propojení dlouholetých zkušeností ze tří oblastí: Vzdělávání – IT řešení – Řízení prodeje.

Pavel Fáček

Pavel Fáček je spoluzakladatelem a jednatelem společnosti a zároveň myšlenkovým otcem tréninkového programu Skilldriver. Má na starosti rozvoj a inovace konceptu, spokojenost klíčových zákazníků, vedení zákaznických workshopů a mentoring pro vybrané účastníky tréninkových programů.

Pavel sbírá profesní zkušenosti od roku 1994. Vedl marketingové kampaně společností AR-Stavební spořitelna, Baťa, Setuza, Daihatsu, pracoval na rozsáhlých tréninkových programech např. pro Škoda Auto a Komerční Banku. Několik let působil v telekomunikačních korporacích Vodafone a později Telefonica O2, kde řídil marketingový tým klíčových propozic pro firemní zákazníky.

Václav Červený

Václav Červený je spoluzakladatelem a jednatelem společnosti, má plnou zodpovědnost za vývoj a provozní stabilitu systému SKILLDRIVER a řídí jeho vývojový tým.

Vašek působí od roku 1996 jako projektový manažer řady významných IT projektů v oblasti dodávek komplexních softwarových systémů na klíč pro zákazníky z řad státní správy (MPO ČR, MF ČR), finančního sektoru (Česká spořitelna, J&T banka) či zahraničí (projekt ITMS Turecko). Své zkušenosti má podloženy i certifikátem Senior Project Manager dle IPMA.

Během řízení projektů si oblíbil využití agilních metod vývoje a s chutí pomáhal z pozice Product manager vyvíjet i frameworkové řešení pro efektivní vývoj moderních HTML5+JS (SPA) aplikací.

Petr Zaal

Petr Zaal je partnerem společnosti a nese odpovědnost za správné pochopení Vašich starostí, návrh nejlepšího řešení a bezchybnou exekuci. Účastní se zákaznických workshopů a působí jako mentor v našich tréninkových projektech.

Petr je zkušený profesionál, který začínal získávat prodejní zkušenosti již před 25 lety a přes řadu obchodních a manažerských pozic se vypracoval až na obchodního ředitele ve společnosti Telefonica O2 se zodpovědností za 200 členný tým a několikamiliardový obrat.

Jan Stuchlík

Jan Stuchlík je hlavní architekt a programátor platformy SKILLDRIVER.

Honza má letité zkušenosti s vývojem zakázkových aplikací pro koncové uživatele, ale i robustních systémů pro Enterprise segment a státní správu na pozicích jako Software architect a Software developer (.NET C#, Microsoft Azure, SQL server, Oracle DB, BizTalk). Fandí a velmi rád používá agilní metody vývoje - jako je např. metodika SCRUM - protože jejich filosofie a zaměření na přinášenou hodnotu pro koncového zákazníka silně rezonuje s Honzovými postoji. Velmi široký technologický rozhled a neustálé učení se novým trendům jsou zárukou perfektních výsledků práce na systému SKILLDRIVER pro naše zákazníky.