Inspirativní setkání profesionálů ve firemním vzdělávání

Květen odstartoval ve znamení inspirace – a to nejen technologické, ale i lidské. V Impact Hubu na pražském Smíchově jsme se sešli s odborníky z oblasti firemního vzdělávání a vzájemně si nasdíleli zkušenosti z tématu strategie digitalizace.

Na neformálním setkání si manažeři HR a L&D mohli popovídat o tom, jak se jejich firmy k digitalizaci vzdělávání staví, jakým čelí výzvám a jaké mají plány do budoucna. A firmy to byly opravdu zajímavé – Alza.cz, Compass Group, Česká zbrojovka, ČSOB, ČEZ, Gebauer a Griller Kabeltechnik, MBG, Metrostav, Ministerstvo zdravotnictví, SAZKA, Skanska, SWIETELSKY stavební nebo T-Mobile. Témata se otvírala konkrétními projekty z praxe, nad kterými běžela živá diskuze.

Do druhé části setkání jsme přinesli inspiraci, jak je možné digitalizovat ty části firemního vzdělávání, u kterých to dává praktický a ekonomický smysl. Ukázali jsme:

  • Jak nasadit vlastního digitálního trenéra (SKILLDRIVER studio)
  • Umělou inteligenci ve službách vzdělávání (robot na zpětnou vazbu)
  • Diagnostiku pomocí simulační hry (rozřazování nováčků – integrace)

Nakonec si účastníci zahráli – zažili si SKILLDRIVER naživo, v nelítostné soutěži v simulační hře Manažerské dovednosti.

Děkujeme všem za účast a zapojení, za nové poznatky a za pohodovou atmosféru.

Těšíme se na příště!

 

Lucie Jerglová

Inspirace do vašeho e-mailu

Pozvánky na kurzy a konference, newslettery se zajímavým obsahem, články na aktuální témata, nejnovější trendy. Teď už vám nic neunikne.

Jsme tu pro vás

+420 733 540 749

Po - Pá 8:00 - 17:00

Skilldriver, s.r.o.
IČ: 25003551
Pernerova 697/35, Karlín
186 00 Praha 8

Pojďte do toho s námi

Projděte si nezávazně některou z našich video-simulací a zobrazte si své výsledky.

© Copyright Skilldriver, s.r.o. All rights reserved.