Rozvoj manažerských dovedností pro Orion

Management firmy s námi prošel několikaměsíčním vzdělávacím programem se zaměřením na Motivační management. Jednalo se o profesionály s dlouhodobými zkušenostmi v rámci působení ve společnosti. Většinou ve firmě vyrostli postupně, vypracovali se z provozu na manažery týmů. Proto byla klíčovým prvkem školení podpora autonomie – delegování, samostatnost, odpovědnost a snaha předat na dotčené vedoucí pracovníky kompetence. Přitom společná výměna zkušeností a sladění se na tom, jak vedeme týmy, byly ve firmě aktuálně prioritním tématem.

Stavební prvky programu:

  • Úvodní on-line školení
  • In-class workshopy
  • Nácviky na trenažeru – interaktivní video-simulace
  • Skupinové koučinky
  • Tréninky v praxi
  • Sebehodnocení v aplikaci
  • Vyhodnocení

Tým byl mezinárodní – zahrnoval Českou republiku i Slovensko. Po počáteční nejistotě byli účastníci programu velmi aktivní a otevření. Nadřízení/podřízení dostali nové téma pro vzájemnou diskuzi. Školení bylo hodně zaměřené na praxi, trénovali jsme konkrétní situace, se kterými se manažeři setkávají v běžném životě.

 

 „Celý program byl pro nás velmi přínosný. Otevřel mezi námi komunikaci, která je pro všechny velmi důležitá.“

Erika, účastnice programu

 

 „Rozvoj, motivace a pravidelné doškolení našich zaměstnanců je naším velkým cílem. Program Motivační management se stal základním pilířem pro tvoření našich týmů a vylepšení celkového vedení našich zaměstnanců.“

Magda Kutová, Ředitelka obchodního a marketingového oddělení, VELKOOBCHOD ORION, spol. s r.o.

 

 „Program Motivační management rozšířil naše znalosti a dovednosti v mnoha směrech. Kurz byl intenzivní, dozvěděli jsme se spoustu informací, které jsou užitečné v praxi. Cílem kurzu bylo vylepšení a zdokonalení manažerských dovedností, vedení lidí, komunikace a spolupráce týmu, efektivní motivace.“

Renata Horvathová, Manager ČR, VELKOOBCHOD ORION, spol. s r.o.

      

Dosažené výsledky

  • Podpora sdílení informací a spolupráce v rámci týmu
  • Eliminace případných konfliktů
  • Zvýšení samostatnosti a angažovanosti zaměstnanců

Chcete se dozvědět více, nebo si sami zahrát některou z video-simulací? Navštivte demo, nebo nám rovnou zavolejte/napište. Pustíme vás, nezávazně a zdarma, do SKILLDRIVER aplikace. Zde si můžete projít celou interaktivní simulaci a zobrazit si své výsledky.

Inspirace do vašeho e-mailu

Pozvánky na kurzy a konference, newslettery se zajímavým obsahem, články na aktuální témata, nejnovější trendy. Teď už vám nic neunikne.

Jsme tu pro vás

+420 234 703 308

Po - Pá 8:00 - 17:00

Skilldriver, s.r.o.
IČ: 25003551
Pernerova 697/35, Karlín
186 00 Praha 8

Pojďte do toho s námi

Projděte si nezávazně některou z našich video-simulací a zobrazte si své výsledky.

© Copyright Skilldriver, s.r.o. All rights reserved.