Školení nováčků… jinak!

Jste velká společnost s pravidelným nástupem většího počtu zaměstnanců? Přemýšlíte o tom, jak adaptační proces nováčků zefektivnit?

Věděli jste, že úvodní školení jako představení firmy, vnitřní směrnice a procesy, zákonná školení BOZP a PO, nebo třeba specifická školení pro danou pozici lze jednoduše digitalizovat? A ne – opravdu nejde o další nudný e-learningový kurz.

Školení může proběhnout on-line v realistických video-simulacích, které napodobí skutečné rozhovory. Účastník hovoří s reálným člověkem, vidí jeho neverbální komunikaci, slyší jeho slova. Jeho reakce pak určuje směr rozhovoru i výsledek. Reálným prožitkem situace si ji účastník lépe zapamatuje a přirozeně převádí naučenou dovednost do praxe.

Např. Česká zbrojovka a.s. takto nahradila 1 den v učebně 2 hodinami interaktivního zábavnějšího on-line tréninku. Probíhá ještě před prvním dnem nástupu. Investice do školení se tak rychle vrátí. Interní tréninkový tým má více prostoru na témata, která vyžadují osobní zapojení trenéra.

Detail řešení:

  • Virtuální rozhovor s generálním ředitelem
  • Gamifikace prostřednictvím sbírání nábojů
  • Přímé dovedení ke konkrétním aktivitám – objednání obědů, připojení do facebookové skupiny apod.
  • Praktické videoukázky – bezpečnostní kontrola, umístění lékárniček, kuřárny, parkování atd.
  • Video-představení jednotlivých vlastníků témat
  • Interaktivní kontrola pochopení obsahu školení
  • Automatická individualizace tréninku – např. pro manažery, pro ženy apod.
CZUB – ukázka simulace

Mrkněte do naší demo verze, nebo nám zavolejte/napište pro nezávaznou registraci do SKILLDRIVER aplikace. V aplikaci si projdete video-simulaci a vyzkoušíte si tak trochu „jiný“ on-boarding na sobě naživo.

Inspirace do vašeho e-mailu

Pozvánky na kurzy a konference, newslettery se zajímavým obsahem, články na aktuální témata, nejnovější trendy. Teď už vám nic neunikne.

Jsme tu pro vás

+420 733 540 749

Po - Pá 8:00 - 17:00

Skilldriver, s.r.o.
IČ: 25003551
Pernerova 697/35, Karlín
186 00 Praha 8

Pojďte do toho s námi

Projděte si nezávazně některou z našich video-simulací a zobrazte si své výsledky.

© Copyright Skilldriver, s.r.o. All rights reserved.