Umělá inteligence (AI) a obchodní proces v B2B

V dnešním světě obchodu je stále důležitější být neustále v kontaktu s inovacemi a novými trendy. Proto i my, jako odborníci na B2B obchod, se zaměřujeme na posilování vašich obchodních týmů a zdokonalování obchodních procesů prostřednictvím moderních technologií, jako je umělá inteligence (AI).

Umělá inteligence se stává stále více integrální součástí obchodního prostředí a dává nám možnost poskytovat efektivnější a rychlejší řešení při hledání obchodních příležitostí a řízení obchodních operací, aniž bychom se vzdali toho nejcennějšího – osobního kontaktu s klienty.

 

Podle nedávných výzkumů se očekává, že v Evropě bude až 15% obchodních pozic ovlivněno AI technologiemi a v USA dokonce až 31%. Je důležité zdůraznit, že AI nenahradí celý obchodní proces ani živé obchodníky. Naopak, umělá inteligence slouží jako spojenec a podpora naší práci.

 

V současnosti pilotujeme a se zákazníky rozvíjíme několik oblastí uplatnění AI ve světě B2B obchodu:

  1. Digitální akviziční obchodník (asistent) – umožňuje efektivnější kvalifikaci leadů, sběr a zpracování informací od potencionálních zákazníků, které pak usnadní práci našich obchodníků v terénu.
  2. Digitální retenční obchodník (asistent) – zjišťuje nálady a nový potenciál stávajících zákazníků a tyto informace předává obchodníkům v terénu. Může být součástí moderních „chytrých“ newsletterů, kde nahrazuje složité texty a produktové listy živou interakcí s digitálním obchodníkem.
  3. Produktový asistent – digitální produktový poradce, který reaguje na zákazníkovy dotazy ohledně produktů a poskytuje informace snadno a rychle, což usnadňuje zákazníkovi vyhledávání na webových stránkách. Produktový asistent také zákazníkům pomáhá s implementací produktů.

 

Chápeme, že někteří zákazníci mohou mít obavy z komunikace s digitálním „člověkem“ v počítači, ale věříme, že přidané hodnoty, jako je dostupnost 24/7, brzy převáží tyto zábrany.

Pokud se chcete podívat, jak nad daným tématem přemýšlíme, přihlaste se na náš webinář, který pořádáme 22. června 2023. Odkaz pro registraci naleznete níže.

 

Věříme, že AI zahrnutá do obchodního procesu vám poskytne další nástroje a metody k dosažení úspěchu na poli B2B obchodu. Společně s vámi se těšíme na její další objevování a využívání! 

Více informací a registrace ZDE.

Inspirace do vašeho e-mailu

Pozvánky na kurzy a konference, newslettery se zajímavým obsahem, články na aktuální témata, nejnovější trendy. Teď už vám nic neunikne.

Jsme tu pro vás

+420 234 703 308

Po - Pá 8:00 - 17:00

Skilldriver, s.r.o.
IČ: 25003551
Pernerova 697/35, Karlín
186 00 Praha 8

Pojďte do toho s námi

Projděte si nezávazně některou z našich video-simulací a zobrazte si své výsledky.

© Copyright Skilldriver, s.r.o. All rights reserved.